O společnosti

Společnost HANE a.s. byla založena v Liberci v roce 1997 a zaměřila se na realizaci profesních interiérů na klíč. Mezi hlavní náplň firmy patří vybavování kancelářských, bytových, hotelových, školských a společenských prostor. Výrobní ložnicový program ENOZZI, který najdete na našich webových stránkách www.enozzi.cz a v neposlední ředě pelíšky pro Vaše domácí mazlíčky ASTORETH, které si můžete vybrat na webových stránkách www.astoreth.cz 

Mezi novinky vývoje naší firmy bezpochyby patří LED technologie osvětlení SNPV, se kterým se můžete blíže seznámit na našich webových stránkách www.snpv.cz

Společnost HANE - AWG Invest a.s. je certifikovaným partnerem nejvýznamnějších výrobců nábytku, židlí a doplňků u nás i v zahraničí. 

Již od samého začátku se společnost orientuje na prodej kvalitního nábytku a na komplexní služby, které zahrnují zaměření prostor u zákazníka, poradenství architekta, návrh interiéru včetně barevného řešení a konečná kompletní realizace prostoru (malba, položení koberců, lepení tapet, nábytek, doplňky). Cílem společnosti je pomoci zákazníkovi uskutečnit jeho představu o kvalitním pracovním či bytovém interiéru. K tomu se využívá nejenom nejmodernější počítačové techniky (2D design, 3D prostorová modelace, modelace světelného toku, atd.), ale především profesionální práce kvalifikovaných zaměstnanců. 

Firma HANE - AWG Invest a.s. má za sebou již řadu úspěšných realizací, v nichž dokázala vytvořit požadovaný interiér v souladu se současným designem orientovaným na podporu motivace a produktivity práce člověka. V součinnosti se zákazníkem tak vzniká vždy osobité prostředí, které odráží potřeby a osobitost jednotlivých klientů.

Hane - AWG Invest a.s. zajišťuje:

- poradenskou činnost

- zpracování projektů interiérů ve 3D

- konzultaci a projektovou činnost architekta

- nabídka kancelářského nábytku v širokém cenovém rozsahu

- výrobu zakázkového nábytku

- dodávky vybavení "na klíč"

- dodávky LED osvětlení

- dopravu a montáž

- záruční a pozáruční servis

- garanci možnosti doplnění shodným sortimentem po dobu 5-10ti let

- zprostředkování finančního leasingu a splátkového prodeje


Společnost získala v srpnu 2006 certifikáty systému managementu jakosti a enviromentu dle norem ISO 9001:2001 a 14001:2005.